O firmie

Celem i zadaniem naszego zespołu jest realizacja pomysłów naszych klientów. Zajmujemy się wszelkimi nietypowymi projektami, pracujemy nad pomysłami, które dla innych są nie do zrealizowania.

Zespół fachowców mających doświadczenie w różnych dziedzinach automatyki, zajmuje się projektowaniem, programowaniem, uruchamianiem i modernizacją urządzeń przemysłowych, i linii produkcyjnych.

Usługi nasze obejmują tworzenie czytelnych i przyjaznych użytkownikom wizualizacji procesów produkcyjnych, których kontrolą zajmują się komputery przemysłowe PLC lub mikrosterowniki. Sterowanie za pomocą PLC wymaga nie tylko poprawnej instalacji urządzeń – potrzebny jest jeszcze poprawnie działający program! Nie chodzi nam jednak o tworzenie jakiegokolwiek oprogramowania sterującego – to ma być inteligentny system nadzoru pracy urządzeń, czyli taki, przy którym praca człowieka staje się jedynie opcją, a procesy przemysłowe przebiegają dokładnie w/g zaplanowanego porządku…

Pod tym względem nasze usługi przewyższają oferty usługowe firm konkurencyjnych.

Kontrola procesów przemysłowych to nie jedyna działalność naszego zespołu. Tworzymy także programy komputerowe, których praktyczność doceniają przedsiębiorcy i pracownicy ceniący swój czas. Jeśli jednak komputer ma naprawdę pomagać w pracy, to musi być to inteligentny komputer z inteligentnym oprogramowaniem!